Jak Sambucus Immuno Kids podporuje imunitu vašeho dítěte?

Sirup z černého bezu se drží na jedné z předních příček mezi přírodními produkty používanými na podporu imunity dětí. Takže co černý bez (používaný po staletí) vlastně obsahuje, že je vhodný pro výrobu sirupu na podporu imunitního systému?

Černý bez je zdrojem bohatým na polyfenoly, včetně antokyanů, a přírodní rostlinná barviva, která patří do skupiny flavonoidů. Tyto složky dávají květům a plodům barvy od červené přes fialovou až po černou. Známé jsou zdravotní benefity antokyanů, které, jako polyfenoly, mají antioxidační vlastnosti – neutralizují volné radikály, což jsou atomy nebo molekuly s nespárovaným elektronem. Řečeno jednoduše, mají schopnost zachytit volné radikály a použít je jako přirozené antioxidanty. Navíc řada studií ukazuje, že antokyany podporují funkci imunitního systému.

Sambucus Imunno Kids obsahuje dva pečlivě vybrané standardizované extrakty z plodů černého bezu (Sambucus nigra L.). Tyto extrakty obsažené v sirupu Sambucus Immuno Kids obsahují garantované množství polyfenolů a antokyanů v každé dávce.